Παρασκευή 31 Αυγούστου 2012

Τετάρτη 29 Αυγούστου 2012

ΝΙΚΗ 2-1 ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΙΛΙΚΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ

Με 2-1 επικράτησε ο Ολυμπιακός Λιοσίων απέναντι στην Αγία Ελεούσα σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο Ορυζομυλων στο Αιγάλεω.
Σε γενικές γραμμές και ειδικά στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας, εκτός του πρώτου δεκαλέπτου στάθηκε πολύ καλά στον αγωνιστικό χώρο.
Η Αγία Ελεούσα προηγήθηκε στο σκορ και ο Φεύγας με πέναλτι ισοφάρισε για την ομάδα μας.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ολυμπιακός προηγήθηκε με 1-2 με τέρμα του Γερακάρη μετά από ωραία εκτέλεση φάουλ του Χουλιάρα.

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 18:30 μ.μ ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ.

Σήμερα στις 18.30 μ.μ είναι το δεύτερο φιλικό προετοιμασίας της ομάδας μας με αντίπαλο την Αγία Ελεούσα στο Δημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 3/9 ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΕΓΡΑΦΕΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές στις ακαδημίες ποδοσφαίρου
του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ ξεκινούν από Δευτέρα
3 Σεπτεμβρίου 2012 .

Οι εγγραφές θα γίνονται καθημερινά από 19:00-20:00 μ.μ. στην Ραδιοφωνία ( στα γήπεδα 5Χ5 ) .

Το Διοικητικό Συμβούλιο

Πληροφορίες :
Αντώνης Παρασκευόπουλος τηλ. 6977234231

Πέμπτη 23 Αυγούστου 2012

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 27/8 ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ.

Την Δευτέρα 27/8/2012 στις 19:15 στην Ραδιοφωνία καλούνται όλοι οι αθλητές του παιδικού και του εφηβικού για την έναρξη των προπονήσεων για την νέα περίοδο.

Ο Προπονητής  ΣΙΟΖΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Δευτέρα 13 Αυγούστου 2012

8 ΦΙΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ.

Οκτώ φιλικά παιχνίδια έκλεισε ο Ολυμπιακός Λιοσίων στα πλαίσια της προετοιμασίας για την νέα περίοδο.