Κυριακή 7 Απριλίου 2013

ΒΑΘΜΟ ΧΡΥΣΑΦΙ ΠΗΡΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 1-1.

Ο σκόρερ της ομαδας μας Alushi
Έναν βαθμό που μπορεί να μας κρατήσει στην κατηγορία (1-1) πήρε η ομάδα μας στην Ηλιούπολη με την ομώνυμη ομάδα.
Ο Ολυμπιακός ευτύχησε να προηγηθεί με ωραίο γκολ του Alushi στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου. Η ομάδα κράτησε καλά τον αντίπαλο, αφού δεν είχε κάποια σοβαρή ευκαιρία για κάποιο τέρμα στο πρώτο ημίχρονο.
Ξεκινώντας το δεύτερο σε μια ανύποπτη φάση η Ηλιούπολη κατάφερε να κάνει το 1-1 όπου ήταν και το τελικό αποτέλεσμα..
Πολύ καλή η διαιτησία των: Παπαπετρου, Γεωργονταρακου και Γεωργη.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ: Καταχανάκης, Ζιαμπάρας, Συμεών, Ρωμανός, Ντόκο (70′ Γκίκα), Γιαννακόπουλος, Ζουμπουνέλης, Γεμιστός, Ορφανός (74′ Αθανασέλος), Δωματιώτης, Τρυφέρης (46′ Πετρίτσης)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ: Μιγγίρης, Δούκας (56 Γερακάρης), Ευαγγελάτος (90′ Τζίμας), Τόμπρος, Τομπουλίδης, Πάγια, Ντιόπ, Αλούσι, Παπαδόπουλος, Δούβος, Μπεκατώρος